کنترلر جدید Xbox 360 رونمایی شد - بازی های جدید
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بازی های جدید

تمامی بازی های جدید X360 و PS3 نقد آنها ،عکسهایشان ،....

کنترلر جدید Xbox 360 رونمایی شدکمپانی ماکروسافت کنترلر جدید و بازسازی شده ی کنسول Xbox 360 را در پاییز امسال عرضه خواهد کرد. از ویژگی های جدید این کنترلر می توان به D-Pad ( فلش ها ) تغییر شکل دهنده و رنگ متفاوت دکمه های اشاره کرد. بدنبال مشکلاتی که D-Pad فعلی برای بسیاری از بازیکنان به وجود آورد، حال طراحان ماکروسافت با برطرف کرده مشکلات این D-Pad قصد دارند که کنترلر جدیدی به بازار عرضه کنند.

در این کنترلر جدید شما می توانید D-Pad کنترلر خود را به سرعت به دو حالت تغییر شکل دهید ، به این ترتیب که شما با چرخاندن نود درجه ای D-Pad سطح آن را بالا و یا پایین میکنید و میتوانید آن را مطابق با سلیقه یا سبک بازی خود تنظیم کنید. از دیگر تغییرات اعمال شده رنگ نقره مات کنترلر و همچنین آنالوگ هایی تو گودتر و البته تغییر رنگ یافت چهار دکمه ی A,B,X,Y به خاکستری می باشد.

این کنترلر فقط به همراه Play & Charge Kit در تاریه نهم نوامبر با قیمت 64.99 دلار به بازار عرضه خواهد شد. گالری تصاویر این کنترلر جدید هم می توانید مشاهده کنید. البته پیشنهاد میکنم برای آشنا تر شدن شما با این کنترلر حتما ویدیوی آن را ببینید.


تاریخ ارسال: چهارشنبه 24 شهریور‌ماه سال 1389 ساعت 10:03 ب.ظ | نویسنده: سهند | چاپ مطلب 2 نظر
خدمات وبلاگ نویسان