Medal of Honor - بازی های جدید
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بازی های جدید

تمامی بازی های جدید X360 و PS3 نقد آنها ،عکسهایشان ،....

Medal of Honor
تاریخ عرضه : 20مهر89
سبک:تیراندازی اول شخص
پلتفرم:PC ,X360,PS3
ناشر:EA
سازنده:EADigital Illusions
سایت رسمی:Medal of Honor - Coming October 12, 2010

بازسازی Medal of Honor فوق العاده هیجان انگیز است. داستان بازی تا آنجایی که ما می دانیم درباره دو گروه است: نیروهای فوق العاده حرفه ای تعلیم داده شده به نام Tier One Operators و سربازهای شجاع Rangers. تمام این سربازها زیر مجموعه یک داستان هستند و کل داستان در افغانستان اتفاق می افتد. ممکن است برای من و شما این مکان ها به نظر شن زار و بیابان هایی باشد که با یک کامیون زنگ زده در آن گردش می کنیم، ولی در آنجا محله های فقیر نشین (حلبی آباد)، کوه های پهناور، دره ها و سنگ های بزرگ است. داستان اصلی به جنگ نمی پردازد، ولی داستان خیالی آن در موقعیت ها و مکان های واقعی اتفاق می افتد. فیلم آغاز می شود، صفحه سیاه است و تلفن زنگ می زند. یکی از Rangerها به خانه زنگ زده است، او دلش برای همسرش تنگ شده و می گوید: "فقط می خواهم بگویم من حالم خوب است". او برای پسرش آرزوی موفقیت در مسابقه فوتبال را می کند. او سعی دارد به خانواده اش اطمینان دهد که نزدیک جنگ نیست و در قسمت شمالی است. خب، این بازی زیرکانه تر و احساسی تر از Modern Warfare و شلیک و انفجار بی رحمانه آن است. صعود و فرودهای آن شما را درگیر خود می کند. ماموریت ما تعریف شده است.

روی این نوار کلیلک کنید تا اندازه اصلی عکس را مشاهده کنید. اندازه اصلی عکس 790x473 است.


آتش تیربار مانع پیشروی ما است، پس گروهی داوطلب باید به آنجا رفته و آن ها را نابود کنند. ماموریت کلی Tier One و Ranger خیلی ساده است: "هیچ دوستی وجود ندارد، هر چیزی که حرکت کرد به گلوله ببندش". Rangerها خیلی سریع عمل می کنند، تفنگ داران سریع کشته می شوند و چند نفر روی تپه ها از بین می روند. وارد یک اردوگاه مخروبه می شویم. سقف ها ریخته و ستون های چوبی خراب شده اند. 90 درجه به راست می پیچیم و یکی از هم تیمی ها به زمین می افتد. یک افغانی از میان صخره ها تیراندازی می کند. نفس ها بند می آید و دشمنان در ارتفاعات بالا قرار دارند. داستان این بازی همانند همه Medal of Honorها قصد دارد ماجرای یک سرباز را بازگو کند که با المان های قوی همراه است. بازی آنقدر هیجانی می شود که اصلا نمی توانید تصور کنید واقعیت چیزی جز این است. با فیزیک قدرتمند بازی تمام لحظه ها پر از هیجان هستند. یکی از هم تیمی ها درخواست یک خشاب تیر می کند، ما به انبار مهمات نزدیک می شویم. بعید است بتوانیم Rocket Launcher پیدا کنیم، ولی مهمات آنقدر زیاد هستند که برای نابودی هدف کفایت می کنند. اردوگاه با دوشکا و ضدهوایی مجهز است. می گذاریم دشمن نزدیک شود و سپس تیراندازی از میان صخره ها راحت می شود.

روی این نوار کلیلک کنید تا اندازه اصلی عکس را مشاهده کنید. اندازه اصلی عکس 790x444 است.


نیروهای هوایی بر سر ما آتش می افکنند و واکنش هر کدام از افراد جوخه متفاوت است. یکی فحش می دهد و دیگری از انفجار لذت می برد. فوق العاده است، چون شخصیت ها آنقدر واقعی رفتار می کنند که حس می کنید وجود خارجی دارند. پس از تمام شدن کار، وارد اردوگاه تخریب شده می شویم و یبارا (Ybarra) ضربه ای به جسدی می زند تا ببیند کارش تمام شده یا نه. فیزیک آنقدر قوی کار می کند که جسد افغانی از تپه قل می خورد و به پایین پرت می شود. پس از انجام یک ماموریت موفقیت آمیز، نگاهی به محیط می اندازیم، منظره بسیاره مرده و زیبا جلوه می کند و در دور دست کلبه هایی وجود دارند که به نظر سالم و مسکونی می آیند. همه چیز معمولی است، تا اینکه صدای زنگ موبایلی می آید. از اینجاست که هیجان و آدرنالین در شما به وجود می آید. صدا از داخل جیب یک جسد می آید و وقتی نزدیک می شوید چاشنی کشیده می شود. همه چیز سیاه شده و دمو پایان میابد. حال نمی دانیم که بچه این پدر که در افغانستان می جنگد، یتیم خواه شد یا نه!

روی این نوار کلیلک کنید تا اندازه اصلی عکس را مشاهده کنید. اندازه اصلی عکس 790x444 است.


چندتا تریلر خوب از بازی:New Medal Of Honor Gameplay Trailer

برای مشاهده در سه کیفیت متفاوت و دانلود .

اینجا کلیک کنید !
تریلر جدیدی از بازی منتشر شده که گیمپلی بازی رو درون هلیکوپتر به نمایش می گذارد

برای دانلود و مشاهده در سه کیفیت متفاوت اینجا کلیک کنید .
تاریخ ارسال: شنبه 13 شهریور‌ماه سال 1389 ساعت 12:26 ق.ظ | نویسنده: سهند | چاپ مطلب 0 نظر
خدمات وبلاگ نویسان